אז מי זורם? שתפו וגלו
ראשי / מוזיקה אלקטרונית / דימיטרי וגאס ולייק מייק (Dimitri Vegas & Like Mike) בישראל

דימיטרי וגאס ולייק מייק (Dimitri Vegas & Like Mike) בישראל

דימיטרי וגאס ולייק מייק הם צמד יוצרי מוזיקה אלקטרונית בלגי שטרף את כל הקלפים בעולם ה-EDM. מאחורי השמות שכל חובב מוסיקת דאנס מכיר מסתתרים האחים דימיטרי ומייקל טיביוס. הם הגיעו מהעיירה Willebroek שבבלגיה והחלו לשתף פעולה בשנת 2007.

האחים הכלו לשכלל את הכישורים והמיומנות שלהם על עמדת התקלוט כבר כשהיו נערים.
ז’אנר מוסיקת הדאנס האלקטרונית קרץ להם מגיל צעיר והם החלו להפגין את הכישרון שלהם בעזרת סטים שניגנו במועדוני לילה מקומיים בעיירה Willebroek.
לאחר שכבשו את המגרש הביתי שלהם, הם התפרסמו לחוד והופיעו בנפרד. עם הזמן, הם החלו לאחד כוחות בתדירות הולכת וגוברת והבינו ששיתוף הפעולה ביניהם הוא קלף מנצח שהם חייבים לנצל.
דימיטרי טייל בכל רחבי אירופה וסימן וי על כל מועדון ריקודים שהיה מוכן לארח אותו. הוא הפך למתקלט קבוע באיביזה ובספרד בשנת 2003, ולבסוף החליט להשתקע באי היווני זקינטוס, שם תפס את הפיקוד על עמדת התקלוט של מועדוני לילה מובילים כמו Resident ו- The End. באותו הזמן, מייקל החל להכות גלים בבלגיה. הפרויקט המשותף של שני התקליטנים המוכשרים התרחש כאשר דימיטרי הפיק את הרמיקס של מייקל- ‘Work That Body’. היצירה תפסה את תשומת הלב של DJ Axwell שהתרשם מהצמד המבטיח והזמין רמיקסים נוספים עבור הלייבל שלו.


לאחר שאור הזרקורים הופנה אליהם, הצמד המוכשר לא עצר לרגע ולא הביט לאחור. בשנת 2010, הם התחילו להופיע בפסטיבל המוזיקה הגדול והידוע ביותר בעולם המוסיקה האלקטרונית- Tomorrowland. ההרכב הלא מוכר הפך תוך כמה שנים לצמד הפופולרי והידוע ביותר בתולדות ה-EDM. הם שיתפו פעולה עם אמנים מוכרים כמו Afrojack ו- Nervo, ובשנת 2014, הקריירה שלהם זינקה לגבהים חדשים כשהם סגרו את הפסטיבל העצום עם הופעה מהסרטים. יחד עם דיפלו וסטיב איוקי הם היממו את הקהל והרימו אותו לאוויר.

Dimitri Vegas & Like Mike מופיעים בישראל לעיתים קרובות וידועים בקהל המעריצים הענק שמחכה להם בכל שנה כאן.

אל תפספסו את ההזדמנות לראות את האחים דימיטרי וגאס ולייק מייק בישראל!

מומלץ עבורך

Tomorrowland Unite - Israel jerusalem

פסטיבל טומורולנד Unite בישראל

וואטסאפ לחבר/הואתם?!…רוצים לקחת חלק בחוויה תקדימית של פסטיבל טומורולנד בישראל?! פסטיבל ה-UNITE פרוייקט בינלאומי גאוני שיזמו …

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *