אז מי זורם? שתפו וגלו

ISLE OF DREAMS

חובבי מוזיקה אלקטרונית? חובבי הפקות ומסיבות יוקרה? אייסל אוף דרימס – אם כל ההפקות מגיעה היישר לכינרת! ב-7 לחודש אוגוסט, צפוי להתחיל פסטיבל המוזיקה האלקטרונית של מדינת ישראל הלא הוא איסל אוף דרים, 3 ימים משכרי חושים בחופים היפים של כנרת. ודאי גם אתם תוהים מה מתוכנן לנו בפסטיבל. במשך שלושה ימים תזכו למיטב היצירות המשובחות של המוזיקה האלקטרונית העולמית, מבוצעות על גבי במות גדולות. אביצ'י בישראל, אקסוול בכינרת ואלו רק חלק מן האמנים!

אומני מוזיקה אלקטרונית מפורסמים בקנה מידה בינלאומי

סוף סוף נזכה לארח את אביצ'י האגדי ואקסוול אשר אין שני לו. מלחינים אלו ינגנו לנו ממיטב יצירותיהם! על פי הכתוב במקורות רבים בעולם, יצירותיהם החדשות השכילו להדהים גם קהל אשר אינו גילה עניין במוזיקה אלקטרונית. עם התייצבות אומנים אלו על הבמה, בשילוב עמיתיהם מישראל לא נותר לנו אלא לשמוח בחלקנו בקונצרט מרהיב על אחד מחופיה היפים של הכינרת, דוגית.

מישהו אמר גם קמפינג בחוף?

אתר זה יספק את פתרונות הלינה שלכם בפסטיבל ויכיל מספר חנויות ודוכני מזון ושתייה. השינה במתחם היא באמצעות אוהלים בהם תצטיידו מבעוד מועד. אם אתם רוצים להבטיח את ההנאה גם מקמפינג, מומלץ להירשם ולרכוש כרטיסים מוקדם ככל הניתן. המעבר מאיזור הקמפינג לאיזור ההופעות אפשרי הן ברגל והן באמצעות הסעים.

חלום שמתגשם – ללכת לישון עם הכוכבים האהובים

האם אי פעם חלמתם ללכת לישון לאחר שראיתם את אקסוול בישראל או את אביצ'י בכינרת? האם אי פעם דמיינתם לראות את האנשים הללו מבלי לטוס 5 שעות מכאן? רק בפסטיבל 'אייסל אוף דרימס' תוכלו ליהנות ממופע של אביצ'י, אקסוול ואחרים וללכת לישון מייד לאחר מכן עם האנרגיות החיוביות ביותר! כל זאת, על רקע הנוף המרהיב של הכינרת אשר צפויה להפוך לאתר פולחן עבור פסטיבל אייסל אוף דרימס.

לרכישת כרטיסים מהרו וצרו קשר עם MEGA TICKETS בהקדם!

מומלץ עבורך

דיג'יי מרשמלו (Marshmello) בישראל – 01/03/17

וואטסאפ לחבר/הבעזרת המנהל שלו מו שאליזי, דמות ידועה ובעלת ניסיון בעולם המוזיקה, מרשמלו פרץ לראשונה …

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *